Ładuję...
http://roletavegas.pl/wp-content/uploads/2018/09/o-firmie-1-1000x625.jpg

O Firmie

Historia powstania firmy Hosten sięga roku 2005. Od pierwszych dni działalności firmy cel był jasno zdefiniowany, a świadome zarządzanie
i polityka jakości, innowacji i inwestycji w najnowsze technologie, skutecznie prowadziła do jego osiągnięcia. Dzięki temu aktualnie uznawani jesteśmy za jednego z czołowych producentów w segmencie systemów użytkowych, oraz liczącego się dostawcę w segmencie dedykowanych profili PVC i aluminiowych.

Największą popularność firmie przyniosły osłonowe systemy okienne znane pod marką VEGAS, cieszące się dużym uznaniem znaczących producentów z branży.

Jakość

Każdy z oferowanych przez nas produktów poddawany jest rygorystycznym testom jakości, by spełniać oczekiwania klientów.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w naszej branży poparte jest kilkunastoma latami działalności, a także obszerną wiedzą wniesioną przez naszych wykwalifikowanych specjalistów.
Zaufanie

Nasze produkty spełniają wszelkie niezbędne normy jakościowe, ponadto poddajemy je własnym badaniom
w naszych wewnętrznych laboratoriach.Profesjonalizm

Na każdym etapie współpracy począwszy od kwestii przygotowania produkcji do finalizacji zamówień, dążymy do tego, by charakteryzował nas profesjonalizm.


Elastyczność

Zakres naszej działalności obejmuje również produkcję dedykowaną, realizowaną pod indywidualne zamówienia kontrahentów.Wszechstronność

Oferowane przez nas systemy obejmują niemal wszystkie zakresy techniki osłonowej: systemy rolet zewnętrznych, wewnętrznych, plis i moskitier.